» Regulamin

Producenci

Kontakt

 • Sklep medyczny MEDBOX
  Chmielna 26 (w podwórzu)
  00-020 Warszawa
  NIP: 743-104-76-71
 • E-mail:zamowienia@medbox.pl
 • Telefon22 846 86 37
  606 934 604
 • Godziny działania sklepupn - pt: 10 - 18, sobota: 11 - 14

Systemy płatności

 • Dotpay
 • CashBill
 • Payeezy
 • Sandander Consumer

Regulamin

1. Właścicielem sklepu internetowego medbox.pl jest:
QUICKER Krzysztof Mikiciuk
ul. Chmielna 26
00-020 Warszawa
tel. (22) 846 86 37
NIP 743-104-76-71


zwana w Regulaminie Sprzedawcą.

2. Zamówienia można składać:

 • poprzez sklep internetowy, korzystając z gotowych rozwiązań przygotowanych przez Sprzedawcę,
 • e-mailem: zamowienia@medbox.pl,

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
4. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail oraz danych związanych z wysyłką (dokładny adres).
5. Kupujący posiadający skrzynkę e-mail są informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
7. Sprzedający zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
8. Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
9. W przypadku braku towaru w magazynie Kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
10. W przypadku gdy Kupujący jest płatnikiem podatku VAT i chce otrzymać fakturę VAT, powinien o tym fakcie poinformować Sprzedającego z chwilą składania zamówienia.
11. Należność za zamówiony towar Kupujący reguluje:

 • przelewem lub kartą kredytową - bezpośrednio na nasze konto w Banku Zachodnim WBK SA 51 1090 1883 0000 0001 2121 8126 lub za pośrednictwem DotPay.eu - płatności kartami i e-przelewami rozlicza Centrum Rozliczeniowe Dotpay
 • płatnością za pobraniem - u listonosza lub kuriera,
 • gotówką przy osobistym odbiorze towaru z magazynu Sprzedawcy (Warszawa, ul. Chmielna 26).

12. Przy zamówieniach o wartości 1000 zł i więcej, koszty przesyłki pokrywa Sprzedawca czyli my.
13. Oferta ważna tylko na terenie Polski. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką naszych produktów zagranicę - prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.
14. Sprzedawca zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Kupujący/Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
15. Sprzedawca zobowiązuje się do zachowania danych osobowych wyłącznie dla siebie. Jednocześnie nie będzie ich wykorzystywać w celach reklamowych i innych, które mogłyby naruszać prawa konsumenta.
16. Cenny przedstawione w sklepie internetowym medbox.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego. Ceny jak i oferowane produkty mogą ulec zmianie.
17. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie są oryginalne, posiadają wymagane polskim prawem dopuszczenia lub atesty.
18. Wszystkie ceny i promocje dotyczą wyłącznie sklepu internetowego medbox.pl


Gwarancje i reklamacje

1. Urządzenia elektryczne na prąd 220/230V oferowane w sklepie internetowym medbox.pl posiadają Kartę Gwarancyjną importera/producenta.
2. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z serwisem importera/producenta, wyszczególnionym w karcie gwarancyjnej.
3. Strony mają prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży w terminie 14 dni od daty zakupu. Oświadczenie powinno być dokonane w formie pisemnej pod rygorem nieważności. W przypadku braku możliwości złożenia pisemnej formy oświadczenia należy skontaktować się telefonicznie, pocztą elektroniczną lub faksem.
4. Zwroty towarów przyjmowane są w przypadku, gdy nie posiadają one śladów używania oraz posiadają fabryczne opakowanie.
5. W przypadku zwrotów, koszty związane z dostarczeniem do siedziby Sprzedawcy pokrywa Kupujący.

 

Postanowienia końcowe

1. Składając zamówienie Kupujący akceptuje powyższy regulamin.
2. Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.
4. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyn i bez wcześniejszych uprzedzeń. Zmiany te będą publikowane na bieżąco na łamach serwisu. Po zmianie każdy Użytkownik ma obowiązek zapoznania się z nowym regulaminem. Jeśli go nie zaakceptuje, to powinien zaprzestać korzystania ze sklepu internetowego medbox.pl jako Użytkownik i powiadomić o tym fakcie Sprzedawcę, aby usunął jego konto.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl